جمعه 6 مرداد 1391

زیاد جدی نگیرید !

   نوشته شده توسط: دکتر علی قطفان    نوع مطلب :سرگرمی ،

فرض کنید ظرفی پر از انواع میوه های مختلف جلوی شماست میوه مورد علاقه تان را

بردارید ولی دقت کنید! ممکن است با انتخاب این میوه اسرار و رموز شخصیت شما 

به سرعت فاش شود در حقیقت این تست روانشناسی به سادگی نشان میدهد که

شخصیت افراد مختلف نسبت به انتخاب میوه مورد علاقه شان چگونه است.

سیب؛پرتقال؛هلو ؛گلابی ؛گیلاس ؛موز ؛نارگیل ؛انگورسیاه ؛آناناس

سیب
اگر سیب میوه مورد علاقه شماست فردی افراطی هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی کاری را انجام      می دهید رک گو هستید و از مسافرت لذت میبرید میتوانید خیلی خوب رهبری یک گروه را به عهده بگیرید و کارها را پیش ببرید اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید که این انگیزه شما از نظر اطرافیان بی همتاست

پرتقال
فردی صبور و پر طاقت هستید که اراده تان بسیار قوی است دوست دارید کارها را به اهستگی ولی بطور جدی انجام دهید خجالتی هستید و نزد اطرافیانتان قابل اعتمادید شریک زندگی خود را با دقت و تمام احساس قلبیتان انتخاب مینمایید و از هر گونه مشاجره و ناسازگاری اجتناب میکنید.

هلو
رفتار دوستانه ای دارید رک گو و پر حرف هستید که به جذابیت شما میافزاید رفتار ناشایست دیگران را خیلی سریع میبخشید و فراموش میکنید. برای رفاقت ارزش زیادی قائلید و رگه هایی از استقلال طلبی و بلند پروازی در شخصیت شما دیده میشود که باعث شده شخصی زرنگ و فعال جلوه کنید کمال طلب احساساتی صادق و با وفا هستید. بر هر حال دوست ندارید همه امیال خود را در مقابل دیگران نشان دهید.

گلابی
اگر تمام توجه تان را به کاری معطوف کنید میتوانید آن را با موفقیت انجام دهید گاهی در انجام کارهایتان بی ثبات و متعییر هستید و مایلید که از نتایج سعی و تلاش خود خیلی سریع مطلع شوید از شرکت در بحث های خوب و مفید لذت میبرید بی طاقت هستید و زود هیجان زده میشوید با توجه به اینکه به سرعت دوستی های خود را بر هم میزنید نگهداری رفقا برای شما چندان ساده به نظر نمی رسد.

گیلاس
اگر گیلاس میوه مورد علاقه شماست زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و اغلب با فراز و نشیب های زندگی مواجه میشوید بجای داشتن در آمدی جزئی به شیوه ای برای دریافت مقداری زیادی پول فکر می کنید ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیت های خلاقانه هستید یک شریک زندگی صادق و با وفا محسوب می شوید و لی ابراز احساسات برایتان کار ساده ای نسیت خانه شما در حکم پناهگاهتان است و از هیچ چیزی به اندازه اینکه در کنار فامیل های نزدیک و افراد مورد علاقه تان باشید لذت نمیبرید

موز
فردی با محبت ملایم خونگرم و دلسوز هستید اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج میبرید و کمی احساس ترس در شما دیده می شود برخی مواقع مردم از اخلاق خوب شما سو استفاده میکند شریک زندگی خود را تحت هر شرایطی که از نظر روحی و جسمی داشته باشید میپرستید و ارتباطات شما با دیگران در وضعیت متعادلی قرار دارد.

نارگیل
جدی متفکر و اندیشمند هستید اگر چه از روابط اجتماعی تان لذت میبرید ولی در انتخاب شریک زندگی بسیار سخت گیر هستید در کارهایتان سر سختی و سماجت دارید ولی لزوما بی پروا نیستید زیرکی تیزهوشی و گوش به زنگ بودن از دیگر خصوصیات شخصیتی شماست باید مطمئن شوید که در هر زمینه ای و به ویژه از لحاظ
شغلی در راس امور قرار دارید شریک زندگی شما باید فرد باهوشی باشد احساسات در زندگی برای شما مهم است ولی به طور حتم برایتان همه چیز نیست!

انگورسیاه
به طور کلی فردی مودبی هستید به سرعت عصبانی میشوید ولی خیلی سریع به حال اولیه باز میگردید از زیبایی در هر نوع ان لذت می برید فرد محبوبی هستید شما سرشت خونگرم و سخاوتمند دارید. میل زیادی برای زندگی در شما موج می زند و از انجام هر کاری که میکنید لذت میبرید شریک زندگی تان باید در هیجانات شما سهیم شود و از پیشنهاداتتان لذت ببرید.

آناناس
به سرعت تصمیم میگیرید و در انجام کارهایتان سریع و چابک هستید تغییرات شغلی شما را نمیترساند که این موضوع یکی از برتری های شخصیت شماست توانایی استثنایی در سازماندهی کارهایتان دارید و از حجم زیاد وضایف اطرافتان نمی هراسید سعی دارید در ورابط خود با دیگران متکی به نفس صادق و درستکار باشید دوستان خود را خیلی سریع انتخاب نمیکنید ولی اگر شخصی را برگزینید تا آخر عمر با شما خواهد بود به ندرت احساساتی میشوید و شریک زندگی تان اغلب تحت تاثیر یکرنگی شما قرار میگیرد ولی اجازه ندهید که به دلیل عدم توانایی شما در ابراز محبت ناامید شود.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات